Курс € 32.14 - 2018-08-16 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Мідні водостічні системи Gromo

Компанія „Grömo“  є фахівцем звиробництва систем водовідведення та аксесуарів до водостоку і незаперечним  лідером на ринку Німеччини та Європи.

Компанія Gromo виросла з скромного об’єднання як традиційний семінар бляхарів.

Майстер Карл Теодор Роесле заснував свою компанію в 1888 році. Він відчув потенціал промислового виробництва на ранніх стадіях та поставив за мету поєднувати високу якість з новітніми технологіями  та методами виробництва. Саме завдяки цьому компанія Gromo придбала репутацію преміального бренду на продукти найвищої якості.

В основному це пов'язано з технічним прогресом, який постійно вдосконалюється, і якщо на початку елементи ринви та водостоку фальцювались та припаювались, то сьогодні вони приварені так, щоб стик між двома половнками  був ледь помітний, вони виготовляються або зі конусоподібної форми або з трубчастої форми з отвором для розширення для спрощення під’єднання сусідніх компонентів. Всі ці деталі, є ледве помітними сторонньому оку, і все ж таки вони створюють критичне розходження для тисяч фахівців в області покрівельної і сантехнічної промисловості.