Курс € 32.14 - 2018-08-16 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Комплектуючі до покрівлі IVT

Протягом більше двадцяти років тому була заснована в Німеччині, недалеко від Дортмунда фірма IVT (www.ivt.de), від моменту заснування та по сьогоднішній час основною діяльністю фірми є виробництво і продаж аксесуарів для покрівлі.

Загалом усі продукти можна розділити на 3 основні групи:

1.    продукція для скатних дахів
2.    монтаж і кріплення для дахів та стін
3.    продукція для плоскої покрівлі

На підставі 25-річного досвіду і досконалого знання у сфері покрівельних аксесуарів, компанія IVT має безліч запатентованих продуктів, відмінну якість асортименту IVT. Інновації IVT вже довели свою цінність в численних випробуваннях та перевірках, що проводились незалежними інститутами. Протоколи випробувань та сертифікати IVT підтвердити надійну якість та відмінну придатність  для щоденного використання. Внутрішня система контролю якості забезпечує впевненість та додаткову безпеку. IVT сертифікована відповідно до вимог DIN EN, та крім того відбуваються постійні аудити усіх бізнес-процесів, процесів виробництва, логістики, для забезпечення ефективного робочого процесу і найвищої якості продукції.

За роки діяльності фірми IVT значно розширився асортимент та географічні межі продажу товарів, Межі застосування товарів IVT вже давно вийшли за рамки Євросоюзу та впевнено лідирують на ринках країн Скандинавії та країн Східної Європи.

Переглянути асортимент покрівельних аксесуарів→