Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.31 - 2018-10-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Cланець Rathscheck Schiefer

Сланець – гірська порода, чиста, як сама природа, власне тому його часто називають "природній сланець" чи "природній шифер".

Виникненню сланцю ми зобов’язані геологічним процесам, що активно відбувались  багато мільйонів років тому назад. Він століттями використовувався  в якості покрівельного матеріалу.

Багато поколінь архітекторів і покрівельників створювали за допомогою сланцю цілі архітектурні стилі і напрямки.

Природній сланець завжди актуальний і сучасний. Різні типи кладки, благородний темно-сірий сланець з характерним блиском, що не блякне довгі роки, прикрашає відомі європейські палаци та собори, серед яких Тауер і Букінгемський палац у Великобританії, Лувр у Франції, офіційна резиденція канцлера Німеччини.

Сланець є одним із найбільш екологічно чистих матеріалів, які існують в природі.

Історія та традиції підприємства Rathscheck Schiefer беруть свій початок приблизно 200 року тому, коли в 1793 році Йоганн Баптист Ратшек (Johann Baptist Rathscheck) заснував підприємство з такою ж назвою, яке в 1904 році влилось компанію Wilh. Werhahn KG.

За останні десятиліття підприємство стало одним із лідерів на європейському ринку. В Німеччині компанія Rathscheck Schiefer давно є провідним підприємством в даній галузі.

Система контролю якості Rathscheck включає в себе елементи, що виходять за рамки вимог національних та європейських стандартів. Це явище є невід’ємним результатом багатовікових традицій та інновацій і сфері виготовлення сланцю.

За допомогою спеціального обладнання гірники добувають сланець з шахт глибиною близько 300 метрів.
Після чого сланець проходить декілька етапів оброблення і вже готова продукція ретельно перевіряється у лабораторіях, після чого надходить у продаж.

Ознайомитись з асортиментом та вибрати сланець →