Курс € 33.85 - 2018-09-21 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Покрівельна та фасадна мідь КМЕ

КМЕ Group - європейський промисловий концерн з виробництва та просування виробів з міді та мідних сплавів, що займає в цій галузі лідируючі позиції в світі.

Маючи багаторічні традиції та глибоке коріння у багатьох європейських країнах, КМЕ Group сьогодні - це міжнародно-орієнтоване підприємство, що займає на світових ринках провідні позиції. КМЕ Group - один з найбільших в світі виробників заготовок і готових виробів з міді та мідних сплавів.

Заснована в 1886 році, компанія була зареєстрована на Міланській фондовій біржі вже у 1897 році.

На даний час КМЕ є європейським лідером в кожному із секторів виробництва і є світовим лідером в області плавлення та лиття мідних продуктів.
Частка ринку КМЕ у 15 країнах європейського ринку складає 30%, з окремими піками до 40% на ринку мідного прокату для будівельної галузі і 38% на ринку промислових мідних труб.
Частка КМЕ на світовому ринку становить 7%.

КМЕ є єдиною міжнародною промисловою групою з виробничими заводами, розташованими в п'ятьох провідних європейських країнах (Італія, Німеччина, Франція, Великобританія, Іспанія) і в Китаї.  Крім того, КМЕ співпрацює з різними компаніями по всьому світу, серед яких на території України є компанія Комплекс Дах.

1 травня 2007 КМЕ прийняла єдиний бренд KME ® для представлення всіх її дочірніх компаній, чиї заводи розташовані в Німеччині, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії та Китаї.

KME AG - це німецька компанія, що входить до групи KME, яка включає в себе три різні підрозділи: виробництво мідного прокату для будівельної індустрії (покрівельна та фасадна мідь), виробництво з латуні та виробництво мідних жолобів та аксесуарів.

Центром розташування КМЕ в Німеччині є місто Оснабрюк, де знаходиться найбільший завод з виробництва мідних продуктів в Німеччині. На кінець 2007 року на заводі в м. Оснабрюк працювало 3337 співробітників.

З 2010 року компанія «Комплекс Дах» є офіційним партнером КМЕ AG на території України, імпортуючи на територію України покрівельну та фасадну мідь в листах та рулонах із заводу в Оснабрюці.