Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.31 - 2018-10-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Керамічна черепиця Koramic

Компания von Müller Dachziegel була заснована у 1875 році Франком Феленбергом фон Мюллером, молодим швейцарським інженером в галузі кераміки, котрий належав до аристократичного роду фон Мюллер.

Заводи компанії розташовані у двох німецьких містах: Айзенбергу (Рейланд-Пфальц) та Гьорліцу (Саксонія). На цих заводах завжди з успіхом використовувались і використовуються сьогодні передові технології та новинки у виробництві черепиці.

В березні 2005 року власником контрольного пакету акцій компанії von Müller Dachziegel – однієї із найстаріших німецьких компаній – став концерн Wienerberger з уже існуючим на той час власним виробництвом в Німеччині черепиці керамічної Koramic.
Цей крок став для них оптимальним доповненням уже існуючого виробництва Koramic. Обсяг їх інвестицій склав приблизно 40 млн. євро.

Багате традиціями сімейне підприємство von Müller Dachziegel, завжди відрізнялося великим асортиментом покрівельної продукції, а його щорічний оборот в розмірі 34 млн євро, відносить його до провідних виробників керамічної черепиці в Німеччині.

Концерн Wienerberger виріс із невеликого австрійського підприємства, заснованого Алоісом Місбахом в 1819 році у передмісті Відня.
1869 році компанія була зареєстрована на Віденській фондовій біржі і продовжувала успішно розвиватися, як австрійська місцева компанія, яка виготовляла якісну цеглу.

За невеликий термін компанія Wienerberger  перетворилась у світового лідера з виробництва керамічної цегли та черепиці.

Сьогодні черепиця Koramic виготовляється на семи заводах в Німеччині: у містах Айзенберг, Гьорліц, Боген, Лянгензен, Нарвік, Штраубінг, Сельц (Біш), та склад Мюлякер. До складу черепиці KORAMIC DE входять такі торгові марки, як BOGENER, Jungmeier та von Müller Dachziegel. Керамічна черепиця von Müller Dachziegel продовжує виготовлятись на тих самих заводах в містах Гьорліц та Айзенберг, що і раніше, та з тої ж глиняної сировини.

Переглянути каталог з керамічною черепицею →