Курс € 33.77 - 2018-09-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Новинка серед стінових матеріалів!

Відтепер для українського споживача доступний новий продукт від компанії Wienerberger. Керамічний блок Porotherm 44 ЕКО+ – стіновий матеріал, перед яким ставлять найвищі вимоги.

Однією з найбільш переваг нового матеріалу є його низька теплопровідність, що становить 0,099Вт/м*К. Такий показник дозволяє забезпечити відмінні теплотехнічні характеристики Вашого будинку. Також Porotherm 44 ЕКО+ володіє високою маркою міцності, яка не менша М 100. Використання нової лінійки керамічних блоків від компанії Wienerberger сприяє збереженню енергоресурсів та забезпечує комфортні умови для проживання. Оскільки Porotherm 44 ЕКО+ на 55% тепліший, ніж вимагають будівельні норми в Україні, він не потребує додаткового утеплення. В результаті Ви отримаєте одношарову конструкцію в 44см, що еквівалентна стіні товщиною 3,5м із повнотілої цегли. Ще однією перевагою матеріалу являється простота мурування, оскільки промазуються тільки горизонтальні шви. Завдяки добірним елементам практично відсутня різка блоку.

Отже ми можемо зробити висновок, що новий блок  Porotherm 44 ЕКО+ поєднує в собі екологічно чистий матеріал з найвищими енергозберігаючими показниками.