Курс € 33.85 - 2018-09-21 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Нова модель Plano 11 – елегантний мінімалізм на даху

Шановні клієнти та партнери!

Ми раді повідомити Вам про розширення модельного ряду TM Koramic!

З липня 2014 року концерн Wienerberger GmbH вводить в асортимент нову модель – Plano11.

Останнім часом в архітектурі й будівництві все більшої популярності набувають прямі лінії. Провідні фахівці концерну Wienerberger GmbH завжди йдуть в ногу з часом та слідують вимогам ринку, залишаючись вірними багаторічним традиціям виробництва екологічно чистого та якісного продукту. Як результат досліджень сучасних тенденцій, на ринку з’являється елегантна та рівна черепиця Plano 11, на додаток до перевіреної та високо оціненої багатьма архітекторами черепиці Actua10. Plano 11 – ретельно спроектований та надійний продукт з стильною зовнішністю.

Сучасна черепиця поєднує в собі не тільки естетику з економікою, але й відкриває нові можливості для творчості. Plano 11 ідеально підходить для покрівлі сучасного дизайну в новому будівництві та реконструкції окремих об'єктів.

Черепиця Plano 11 це:

·  Плоска черепиця найвищих стандартів

·  Просте рішення для сучасних покриттів

·  Елегантний дизайн для нового будівництва та реконструкції

·  Широкий діапазон системних комплектуючих

Для Plano 11 пропонується повна і половинчаста черепиця. Таким чином, окрім класичної кладки можна використовувати метод «шахматки», що додасть Вашому даху індивідуальності та елегантності.

Задовільнити примхи будь-якого клієнта, архітектора чи дизайнера зможе широка кольорова гама керамічної черепиці Plano 11, яка представлена у п’ятьох різних кольорах, та у трьох типах покриття. А саме: натуральне глиняне покриття – червоний натуральний колір; ангобоване покриття – такі кольори як червоний, сланцево-сірий та чорний; покриття елітна  ангоба у кольорі антрацит.

На думку команди Комплекс Дах, завдяки своїй правильній геометричній формі, основна перевага нової моделі – це мінімалізм, а мінімалізм це перш за все гармонія. Нехай Ваша покрівля та оселя буде гармонійною та красивою з керамічною черепицею TM Koramic!