Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Новинки черепиці 2013 року: PlainTile30, PlainTile Patrimony, Plain Tile Rustica

Шановні клієнти та партнери, зверніть увагу на нові та надзвичайно цікаві моделі керамічної черепиці Koramic, які ми пропонуємо цього року.

Відтепер у продуктовому ряді керамічної черепиці Koramic є ексклюзивні елітні моделі плоскої черепиці та високо хвильової черепиці із заводів Потелберг та Алеонард.

Цій моделі притаманна надзвичайно широка  кольорова гама та нестандартна форма, що дозволяє викладати 59-60 штук на метр квадратний. Таким чином черепиця дуже акуратно і делікатно виглядає на даху та надає красивого і шляхетного вигляду помешканню.

PlainTile Patrimony - це індивідуальний стиль вашого будинку. Неповторність кольорів, форми та покриття створює елегантний та беззаперечно індивідуальний стиль.  Нестандартність поєднання форми і кольору надасть Вашому будинку ексклюзивності та принципово цікавого зовнішнього вигляду.

 

 

Plain Tile Rustica – ця модель черепиці відрізняється своєрідними піщано-рустикальними відтінками, та має особливу об’ємну поверхню.  Власне русти кальні відтінки черепиці  надзвичайно красиво поєднуються з клінкерним фасадом, та надають багатий і благородний вигляд вашому помешканню.

 

 

Високохвильова черепиця Old Hollow.
Екстравагантний колір і форма моделі з високою хвилею відповідає старо-французькому королівському стилю.  Саме ця черепиця перетворить Ваш будинок на королівський маєток вікторіанської епохи.