Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Нова модель керамічної черепиці Alegra 15

Низькохвильовий дах з моделі Alegra 15: малий розмір, висока продуктивність.

ТМ Koramic з 2015 року вводить нову модель низькохвильової черепиці  Alegra15.

Її основі відмінності це:

• Малий розмір з однорідним покриттям

• Зручна форма, що дає нові можливості як для реконструкції, так і нового будівництва

• Новий темно-сірий колір

Включаючи новий малий формат Alegra 15, який вперше буде представлений на виставці BAU 2015, компанія Wienerberger логічно завершує асортимент керамічної черепиці Koramic. Таким чином, послідовно група моделей Alegra, на сьогоднішній день складається з черепиці Alegra 8 і 9 у великому форматі, середнього формату Alegra 10 і 12 і нарешті, доповнилась черепицею малого формату Alegra15. Власне такий широкий діапазон розмірів і форматів, та збалансованої колірної гами між традиційними і сучасними кольорами, дозволяє нам говорити про завершеність «сімейства» Alegra.

алегра 15Перевірені нові технології, що використовуються при виготовлені черепиці  Alegra 15 забезпечують однорідне зображення поверхні  черепиці.  Такий вигляд беззаперечно красиво збалансовує архітектура даху. Щільні замки на черепиці, в свою чергу створюють надійну безпеку під час дощу. Завдяки великій зоні зсуву замків - Alegra 15 ідеально підходить для реконструкції. Але, звичайно ж, що такі малогабаритні низькохвильові дахи притягують погляди архітекторів і для нових будівель.

Рекомендований кут нахилу стандартного скату  даху 20 градусів, це ідеально підходить для сучасної архітектури. Із загальною вагою всього 3,2 кг, нова керамічна черепиця стає простою у використанні і буде відповідно економічним і безпечним рішенням.

Від модерну до традиційного

На сьогоднішній день особливе місце в сучасній архітектурі займають темні кольори, що створили  тенденції в керамічній черепиці. Проте компанія Wienerberger додала для Alegra 15 на додаток до антрациту та глибоко чорного кольорів: темно-сірий. Таким чином, черепиця представлена в семи різних кольорах натурального червоного, червоний ангоб, мідний колір, червоний історичний та перелічені вище темні тони.  Цей збалансований асортимент традиційних і сучасних елегантних кольорів черепиці дозволяє забезпечити максимальну гнучкість при проектування та виборі. Відповідні керамічні аксесуари відмінно завершують пропозицію нової низькохвильової черепиці Alegra 15.