Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Вибір правильних матеріалів для покрівлі.

З урахуванням збільшення екстремальних погодних явищ в результаті зміни клімату снігових фаз, ми протягом останніх років спостерігаємо дивні погодні явища взимку  - різкі снігопади, коли за день може випасти місячна норма опадів та швидкі потепління до + 15 ⁰С. А чим більша кількість опадів снігу та відповідно його танення, тим більше навантаження на дах будівлі.

Проте при накритті покрівлі керамічною черепицею Koramic, домовласники  можуть бути впевнені в надійності даху, і ні збільшення рівня вологості , ні додаткове велике навантаження на дах, не здатні пошкодити керамічну черепицю, чого не можна з впевненістю говорити про інші дешеві матеріали.  

Керамічна черепиця здатна витримувати понад 150 циклів замерзання та розмерзання без змін та деформації покриття, що створює захист будівлі від вологи і конденсату.

Проте важливим є ідеальне поєднання покрівельних матеріалів та аксесуарів. Надійність черепиці повинна супроводжуватись використанням надійних аксесуарів для монтажу, ізоляції, обробок коминів та йондови, надійні водостічні елементи та снігозатримувачі.

Ми пропонуємо ідеально продуманий комплекс усіх покрівельних матеріалів для забезпечення надійності покрівлі. Висока якість та відмінно підібрані за кольором і формою компоненти здатні забезпечити постійний захист і збереження будівель протягом багатьох десятиліть.  Таким чином,  власники зможуть насолоджуватися покрівлею і в зимовий час, не турбуючись про погодні умови.