Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Якість на все життя

До Вашої уваги пропонуємо міцний та довговічний дах з керамічної черепиці ТМ Koramic.  Продукція бренду виготовляється з природньої глини (один з перших матеріалів для будівництва) без додавання штучних домішок. Глина - це поєднання мулу і кварцового піску,  який в свою чергу є основою гранітних порід.  Люди використовують цей «червоний скарб» з надр землі вже більше 5000 років і роблять міцні, красиві та зручні дахи.

Німецькі заводи компанії Wienerberger розташовані поруч з найкращими кар’єрами натуральної глини в Європі. Більше 185 років досвіду виробництва керамічної черепиці ТМ Koramic. Протягом всього періоду роботи заводу набувся досвід виготовлення керамічної черепиці з поєднанням ноу-хау.Це синтез традицій та інновацій, що забезпечують виробництво якісних продуктів.

Термін експлуатації керамічної черепиці  маєтривати до тих пір, доки стоїть самбудинок. Якщо з покрівельним матеріалом щось негаразд,  всі недоліки проявляються протягом перших кількох років. Керамічна черепиця Koramicхарактеризуєтьсяяк якісний,  довговічний танадійний продукт. Гарантійний термін, що надається виробником  становить 30 років.Термін експлуатації керамічної покрівлі Koramic понад сто років.

Довіртесь досвіду!