Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Переможець "Литовський продукт року"

Презентуємо Вам проект, якому присвоєно золоту медаль в номінації "Будівельні матеріали" від президента Литовської Республіки в конкурсі "Lietuvos metu gaminys ".

При будівництві використовували тільки екологічно чисті матеріали, в тому числі керамічну черепицю ТМ Koramic. Таким чином, колишня промислова зона була перетворена в житловий комплекс з гарними умовами для життя. Комплекс був побудований поруч з місцевим парком, який  знаходиться в безпосередній близькості від монастиря.  Чудові околиці роблять цей район прекрасним місцем постійного проживання. Для цього, архітектори хотіли підкреслити як архітектуру будівель так і особливості цієї місцевості. Тому вибрали природні, високоякісні та міцні матеріали, що пропонує компанія  Wienerberger.

Критики високо оцінили успішну інтеграцію будівлі в її околицях за рахунок використання натуральної керамічної черепиці та клінкерної цегли  Terca. Не тільки архітектори, а й жителі висловили своє задоволення якістю матеріалів. Для покриття будівель архітектори використовували  Actua 10 червона ангоба, щоб перенести черепицю з даху на фасад будинку. Модель пласкої форми дозволила повністю втілити задумку архітекторів.