Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Житловий будинок в м. Франкфурт

Франкфурт: Енергозберігаючі конструкції з керамічних блоків Porotherm

• Можливість ущільнення в центрі міста

• Будівництво житла в пасивному стандарті

• Будівництво на основі історичної забудови міста

• Акумулювання енергії

Для оновлення та покращення проживання в центрі міста Франкфурт-на-Майні, було дозволено будівництво, методом ущільнення муніципальною житловою компанією ABG Франкфурт, багатосімейного житлового будинку.  У житловому районі на південний схід від собору і на північному заході від Старого мосту, мульти-сімейний будинок був побудований в пасивному стандарті будівництва. Будівля відноситься до архітектурного стилю 1950-х років. Вона характеризується блочним типом, так як на сході, півночі і заході її оточують такі ж споруди від чотирьох до п'яти поверхів.

Крістоф Маклер архітектор, прихильник жорсткої конструкції з блоків, зумів спроектувати зовнішній вигляд будинку та перевести в сучасний стиль.

Прямокутна будівля розділена на дві майже рівні частини. Характерні гострі дахи з різною висотою гребеня і ухилу даху, звисом карниза і вузьким шпилем. По центру знаходиться доступ до ліфту, сходів і вихід в гараж. Кожна будівля має квартири від 60 до 150 квадратних метрів. Висота стелі 2,70м, що теж є однією з особливостей будинку. Нова будівля має п'ять поверхів і горище. Всі апартаменти мають тераси, балкони або лоджії з виходом на підвенну сторону.

Оскільки весь житловий масив повинен бути підкріплений великою кількість паркомісць, то при  створенні нової будівлі це ускладнило завдання для інженерів-будівельників. Тому було прийнято рішення розподілити навантаження на колони існуючої парковки у власній основі. Зовнішні стіни 49 см завтовшки і заповнені мінеральною ватою Poroton T 7 МВт., що маєнизьку теплопровідність 0,07 Вт/мК і в результаті U-значення 0,14 Вт/мK перевищує показник енергозбереження згідно з постановою (EnEV) у кілька разів.

Така стіна з керамічних блоків компанії Wienerberger має  клас міцності 6, забезпечує чудову звукоізоляцію, що є дуже важливим аспектом в багатоповерхових житлових будинках. Товщина внутрішніх стін 11,5 см, крім того покрита гіпсом 15 мм завтовшки  з обох сторін. Всі поверхи  та перегородки спроектовані так, щоб уникати містків холоду.

Опалення та гаряче водопостачання здійснюється за допомогою спеціального будинкового централізованого теплопостачання. Всі апартаменти оснащені регульованою системою вентиляції для подачі свіжого повітря, що складається з децентралізованих окремих підрозділів з рекуперацією тепла. Ще один важливий внесок у позитивний баланс енергії.

Паливно-енергетичний баланс будівлі дає можливість забезпечити енергією внутрішню систему ліфта, а також використовується для підігріву питної води.

Житловий проект в центрі міста Франкфурт-на-Майні – це особлива енергетична точка. Міцна конструкція з керамічних блоків, побудована і обладнана  потрійними склопакетами, будівля має ідеальний ансамбль в даних міських критичних умовах (висока ступінь затінення - низький ріст використання сонячної енергії) має низький розхіденергії на опалення та річне споживання первинної енергії 25,7 кВтг /m²a і таким чином демонструє відповідність до положення європейської директиви. Згідно якої,починаючи з 2021 року у всіх нових будівлях,повинен бути пасивний баланс енергії.