Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.31 - 2018-10-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Активні будинки в селещі Фінкенштайн

Справжнє сонячне селище, побудоване в Фінкенштайн в Австрії, що абсолютно вільне від постачання енергії  і це не новорічна казка.
Питання енергопостачання сьогодні, надзвичайно актуальне і гостре, і при проектуванні нових будівель все частіше постає питання про споживання енергії.

В результаті популярнішими стають енергозберігаючі матеріали для стін, керамічна черепиця на дах, розробка та проектування «пасивних», а тепер вже і «активних» будинків.
Будинок як власна електростанція. Будинок, який робить вас енергетично незалежними. Не нав'язливо економити енергію - це розумно, екологічно і дає економічний виграш в енергії, створюючи комфортні умови для проживання. Кожен активний будинок має свій власний "електростанцію". У сукупності з правильною комбінацією з технологією теплового насоса і стінами із керамічного блоку, керамічною покрівлею дають повну незалежність від будь-якого палива або цін на електроенергію, подій чи проблем ззовні.

І це не просто теоретичні моделі для майбутнього , це вже сьогодні  - 28 активних котеджів, побудованих на цих засадах в даний час в "Сонячному селищі" в Finkenstein (Австрія). На цих будівлях змонтована фотоелектрична система спеціального розміру, яка охоплює весь річний запас витрат сім'ї з 4 осіб на кожному даху.  Надлишкова електрика подається в мережу, для використання в зимовий період. Важливим компонентом активних будинків є сонячні батареї, але не менш важливим є використання  енергозберігаючих матеріалів, які забезпечують хорошу ізоляцію, для ідеального управління температурою влітку і взимку.

Таким чином зведення до мінімуму втрати енергії та максимального використання поновлюваних джерел енергії прекрасно узгоджені з ноу-хау сучасного житлового будівництва, створюють комфортні умови для проживання, що доводить на своєму прикладі сонячне селище в Фінкенштайні.