Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Будівля театрального училища у Вроцлаві

Без уваги не можна залишити переможця в архітектурному конкурсі Awards 2009 в номінації «Мідь в архітектурі» театральне училища у Вроцлаві (Польща).

Нова  будівля імені Людвіка Сольського – це  сучасний центр освітніх і культурних подій. Модернізоване училище розташоване в декількох хвилинах їзди від центру міста Вроцлав, на території великого житлового масиву. Ця установа, з її чудовим художнім екстер’єром, є важливою віхою в галузі  культури не тільки Польщі,  але і на міжнародному рівні.

im2Театральне училище  спроектоване як двоповерхова будівля з підвалом і дворівневою підземною автостоянкою. Модернізована будівля вміщує три глядацьких зали. У ній також знаходиться 19 повністю обладнаних аудиторій,  простора  бібліотека, студії  та складські приміщення.

Частина фасаду облицьована з мідного листа ТМ TECU латунь завтовшки  0,7 мм у вигляді черепиці 240 х 30 см. Це новий будівельний матеріал, що поєднує в собі сплав міді і цинку.   Він має приємний червоно-золотий відтінок, проте з часом на поверхні утвориться шар патини зеленого кольору. Гарно оброблені  вигнуті елементи фасаду  поліпшують вигляд  ліній будівлі і служать для демонстрації високого рівня майстерності й якості обробки. Мідь надає споруді неповторного вигляду, який привертає увагу перехожих і туристів. Будівля є першим проектом в Польщі, де використано облицювання фасаду з мідного листа ТМ TECU латунь.