Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Свіжий погляд на реконструкцію старої будівлі

У маленькому містечку Медіна-Сидонія в провінції Кадіс (Іспанія) розташовано кулінарна школа. В професійній кулінарній школі вчаться майстерності приготування їжі безробітні молоді люди. Протягом 40 років ця будівля була занедбана і використовувалась як місце для сміттєзвалища.  Результатом клопітких зусиль занедбана споруда в сільському районі стала архітектурною пам’яткою і гордістю міста.

Для архітекторів постала проблема відновлення будівлі із збереженням оригінальності та архаїчної атмосфери будівлі. Саме тому вони використали при реконструкції будівельні матеріали європейського виробника Віненбергер керамічну черепицю Koramic та клінкерну лицьову цеглу Terca. Старий дах був замінений новою залізобетонною конструкцією тільки там, де це було необхідно, щоб забезпечити гарним освітленням класи школи. Частина даху замість традиційної романської черепиці  покрита плоскою лицьовою цеглою. Червона поверхня даху проглядається з усіх куточків гористості селища. Дах є єдиним елементом всього будинку де проглядається сучасна архітектура.  Архітектори вирішили не відновлювати стару споруду на сто відсотків, а добавити їй оригінальності.

Білі стіни і дах з керамічної черепиці приваблюють туристів з усієї Європи. Цей проект добавив популярності маленькому містечку.