Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Вентильований фасад з черепиці ТМ Koramic

Фасад – це обличчя будинку, якому завжди приділялась особлива увага. В новітньому будівництві він виконує не тільки естетичну функцію, а й несе додаткові енергозберігаючі властивості.  Великої популярності  набули вентильовані фасади, які забезпечують прекрасний зовнішній вигляд на протязі тривалого періоду часу. Вони не потребують догляду та забезпечують високі теплотехнічні показники стіни.

В наш час основою для вентильованих фасадів в будівництві котеджів служить клінкерна цегла. Відносно недавно в асортименті TM Koramic з’явилась керамічна черепиця плоского формату, яка може використовуватись не тільки на даху, але й на фасаді. Це моделі  великого  формату Actua 10 і Plano 11. Завдяки своїй рівній геометрії та щільним замковим з’єднанням вони монтуються  надзвичайно швидко.

Фасад будинку на протязі всього періоду експлуатації приймає на себе вплив погодних умов, а саме: дощ, вітер, різкий перепад температур. Оскільки водопоглинання  керамічної черепиці є надзвичайно низьким, завдяки підбору якісної сировини та технологічно правильному процесу виробництва термін служби цього матеріалу становить  понад сто років.

Монтаж вентильованих фасадів відбувається в кілька етапів. В першу чергу слід підготувати робочу поверхню. Згодом до неї кріплять утеплювач по  спеціальних направляючих. Найчастіше це мінеральна вата, яку потім слід захистити від погодних факторів штукатуркою або вітробар’єром. Наступний етап – це монтаж обрешітки, яка дозволить закріпити керамічну черепицю. В результаті між утеплювачем і фасадним матеріалом утворюється прошарок. Він дозволяє  видаляти вологу, якій вдалось проникнути під керамічну черепицю методом природної вентиляції. Додатковими засобами вентиляції служать спеціальні керамічні додатки, які монтуються з розрахунку 1шт. на 10кв.м площі. Особливу увагу слід приділити правильності монтажу, який має включати в себе усі перераховані етапи, оскільки відхилення від норм може привести до небажаних наслідків.

Отже використання керамічної черепиці ТМ Koramic в якості фасадного матеріалу дозволить проживати в будинку нестандартної архітектури з високими енергозберігаючими властивостями. Ви отримаєте конструкцію, яка прослужить не одному поколінню Вашої сім’ї.