Курс € 33.77 - 2018-09-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Чому в керамічної покрівлі такий довгий термін служби?

Керамічна черепиця - дорогий, але прекрасний матеріал. Майже кожен елітний таунхаус сьогодні має покрівлю саме з кераміки. Її обирають з різних причин. Але, один аргумент беззаперечний - у керамічної покрівлі довгий термін служби. Досягається він за рахунок особливого процесу виробництва.

Глина пресується і опалюється. Спеціальний мінералогічний склад і низька пористість в купі з високою щільністю, забезпечують довголітній термін служби. Завдяки такій роботі, керамічна покрівля стійка до сильних морозів, не протікає і не руйнується під впливом природних факторів.

На відміну від інших покрівельних матеріалів, керамічна черепиця відрізняється своєю екологічністю. Вона створюється з натурального природного матеріалу. Відсутність шкідливих хімічних речовин та домішків благотворно позначається на здоров'ї мешканців будинку. Усередині створюється особлива атмосфера комфорту.

Проблемою багатьох покрівельних матеріалів, наприклад, метало-черепиці, є теплопровідність. Особливо в літній період. Якщо під покрівлею мансарда, то напротязі дня через метал, вона сильно прогрівається. З керамічною черепицею такого не буде. У кімнаті зберігається оптимальний температурний фон.

Ще одна властивість, яку не можна ігнорувати - міцність! Черепиця не деформується під впливом перепаду температур, не кришиться, не ламається через незначні удари. В зимовий період така покрівля зберігає свою міцність і щільність навіть при сильному навантаженні снігу. Так що, можете не сумніватися: вибирайте керамічну покрівлю та насолоджуйтеся затишком!