Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.31 - 2018-10-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Керамічна черепиця Koramic – Ваш відповідальний вибір з турботою про навколишнє середовище!

Черепиця є екологічно ідеальним та раціональним рішенням для будівництва сучасних будинків, оскільки  глина - один з перших будівельних матеріалів в історії людства.  Люди використовують цей «червоний скарб» з надр землі вже більше 5000 років і роблять в тому числі і міцні, красиві та зручні дахи.

Керамічна черепиця Koramic виготовляється лише з натуральної глини без штучних домішок. Заводи фірми-виробника Wienerberger GmbH розташовані у Німеччині, поруч із природніми родовищами глини. Глина в цих кар’єрах є однією з найкращих в Європі, а на заводах дотримуються високої точності у процесі підготовки сировини і саме ця точність є «секретною складовою», яка відрізняє керамічну черепицю Koramic з-поміж усіх інших, адже все це відбивається на її якості та довговічності.

Фірма Wienerberger GmbH із самого початку свого існування охороняє середовище довкола своїх заводів та на заводах безпосередньо. Чистота, багато зелені, відсутність зовнішніх коминів, які характерні для старих цегельних заводів, - це імідж компанії Wienerberger GmbH та торгової марки Koramic.

Охорона навколишнього середовища у виробництві є головним пріоритетом для концерну Wienerberger. Для цього, у своєму виробництві керамічної черепиці, компанія залучає новітні технології, що дають змогу використовувати багаторазову сировину, а її переробка є центральним принципом сталого виробництва.

Також не менш важливим завданням діяльності компанії-виробника є максимально можливе збереження ресурсів, що означає підвищення енергетичної та ресурсної ефективності виробничих процесів через оптимізовані технології і, за рахунок використання поновлюваних енергоносіїв, знижувати викиди CO2.

Будівельні матеріали, вибрані для конструкції будівлі, визначають середовище і атмосферу, в яких житимуть люди. Глина перетворює дах з черепиці в щит, який здатний протистояти будь-яким погодним умовам, і в той же час відповідати всім вимогам  для  здорового проживання.

Керамічна черепиця – це абсолютно негорючий матеріал (випалена глина плавиться при температурі більше 1000 градусів), вона не проводить електричний струм та прекрасно поглинає зовнішні шуми, легко монтується в будь-яку пору року і практично не потребує жодного ремонту під час усього періоду експлуатації, який значно перевищує 100 років.

Ефективність використання ресурсів відіграє центральну роль, оскільки напряму визначає вартість виробництва і його рентабельність. Саме тому, основним аспектом є можливість вторинної переробки. І кераміка, підходить до переробки, звісно тоді, коли будівлі були правильно знесені, а матеріали правильно розділені.

Компанія Wienerberger працює, щоб підвищити обізнаність будівельних кадрів у сфері утилізації й відіграє активну роль у розробці правових і нормативних рамок, які зроблять використання перероблених будівельних матеріалів простішим і економічно доцільнішим у майбутньому.

Ще однин принцип збільшення сировинної ефективності використання матеріалів - за рахунок оптимізації дизайну, щоб зменшити вагу і кількість матеріалів, необхідних для збереження та покращення теплоізоляційних властивостей. З іншого боку, при такій оптимізації відбувається скорочення споживання енергії під час виробництва. Таким чином, досягається висока продуктивність акумулювання енергії черепицею, що забезпечує в майбутньому горище, яке триматиме прохолоду влітку й приємне тепло взимку, а також черепиця має відмінні показники по  якості повітря в мансардних приміщеннях і здорового клімату.

У 2012 для підвищення ефективності використання ресурсів компанією Wienerberger був розроблений і введений так званий FEM (метод кінцевих елементів) розрахунок для оптимізації геометрії керамічної черепиці. Дві моделі були успішно використані в Швейцарії в 2012 році, і третя модель в даний час реалізовується. Метою є досягнення оптимально можливе зниження на 10% в масі черепиці, враховуючи потужність постійного навантаження на вигин, що призведе до зменшення сировинної потреби, споживання енергії, а також оптимізує транспортну вагу.

В сучасному європейському світі існує багато різних вимоги до будівель з боку  користувачів, розробників, а також і з сторони нормативних вимог, серед яких і директива енергетичної ефективності будівель, яка проголошує ключовим у будівництві системний підхід. Тільки комплексні інтегровані системні рішення можуть оптимально поєднувати і використовувати унікальні властивості окремих продуктів. Тому, надзвичайно важливим є збереження природних ресурсів, їх оптимізація, використання утилізованих сировинних матеріалів і взаємодія з природними кар’єрами видобутку глини – це основні принципи, які ставить перед собою компанія Wienerberger.

Отже, керамічна черепиця – це:

• екологічне (природна сировина, натуральна глина, максимальна турбота про навколишнє середовище під час виробництва продукту, 100% екологічно чистий продукт протягом усього періоду використання)

• енергозберігаюче (використання надсучасних технологій для збереження енергії під час процесу виробництва керамічної черепиці, оптимізація та збереження ресурсів через використання поновлюваних енергоносіїв та альтернативних джерел енергії)

• ефективне (доцільне і раціональне рішення за рахунок утилізації та переробки відходів, досягнення ефективності при застосуванні комплексного підходу до будівництва, відповідальний підхід як до природи, так і до суспільства)

• економічне (вигідна реальна вартість з врахуванням терміну служби черепиці)

…рішення для будівництва.

Беручи до уваги все вищесказане, та ґрунтуючись на принципах раціональності та доцільності, приймаємо єдине правильне екологічне, енергозберігаюче, ефективне, економічне та стильне рішення – при будівництві якісного, надійного та гармонійного житла використовуємо матеріали від відповідального виробника - компанії Wienerberger та її брендів Koramic та Porotherm.

Ваш відповідальний вибір, виважений та продуманий, з турботою про навколишнє середовище та майбутнє Ваших поколінь - це беззаперечний комфорт, вікова надійність та естетичне та практичне задоволення!