Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.31 - 2018-10-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Чим відрізняється якісна керамічна черепиця від дешевих аналогів?

Сучасна керамічна черепиця є ідеальним рішенням для будь-якої покрівлі будинку. Виробляється вона з натуральних глин, які мають високу пластичність і виготовляються в спеціальних формах, з подальшим випалюванням вище 1000 С. Існує дуже багато виробників даного довговічного універсального покриття. Чим відрізняється якісна керамічна черепиця від дешевих аналогів?

Однією з відмінностей є повне дотримання правильного випалу і якість глини. З недоліків найбільш дешевих аналогів є те, що в пластах глини може бути вапно, яке при експлуатації може набирати воду і після чого повністю може тріснути.

Визначити якість виготовлення керамічної черепиці можна також через постукування, при цьому звук повинен виходити ідеально дзвінкий і чистий без всякого деренчання, якщо такого немає, то це дешевий аналог. Справжня керамічна черепиця відрізнятиметься зовні від натуральної цементно-піщаної, в тому числі за формою кромки, по товщині і по колірному відтінку.

Хороша керамічна черепиця повинна мати якісні замки, тому чим вони вищі розташовані тим краще буде з'єднання, яке буде надійно захищати покрівлю від різних атмосферних опадів. Якщо на дешевих аналогах замкове з'єднання буде неякісне, то воно може привести в повну непридатність всю конструкцію покрівлі, що просто неприпустимо. Обов'язково вся керамічна черепиця буде зроблена тільки з якісної сировини і за допомогою сучасного обладнання.