Курс € 33.77 - 2018-09-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

ЯКЕ ПОКРИТТЯ КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ КРАЩЕ?

На сьогоднішній час керамічна черепиця є найкращим і найбільш якісним видом покрівельної продукції. Практично у всіх європейських містах дахи будинків покриті керамічною черепицею, яка здатна навіть звичайний будинок перетворити у пейзаж  казкової картинки.

Виділяють три види керамічної черепиці, так що давайте більш докладно розглянемо кожен і з'ясуємо, яка з них,все-таки,  краща.

НАТУРАЛЬНА глиняна черепиця. Можна сказати, що це найбільш простий і доступний багатьом варіант покриття. Для виготовлення такого покриття використовують виключно натуральні матеріали. До складу входить одна глина без добавок сторонніх компонентів. Під час обпалення такої черепиці всі мінерали перетворюються на силікати, так що вона при взаємодії з водою не розмокає і не втрачає свою первинну форму. Така черепиця хоч і популярна серед багатьох покупців, але вона,все-таки,не здатна прослужити достатньо тривалий термін, так що під час покупки матеріалу такий нюанс варто враховувати.

Ангобована ЧЕРЕПИЦЯ. Така черепиця більш стійка ніж звичайна. Вона не вицвітає, не старіє і практично не покривається мохом, і це все завдяки покриттю, яке наносять під час її виготовлення.

Глазурована черепиця. Такий вид черепиці можна побачити на нових будинках. Вона не тільки за якістю краще звичайної черепиці, а й візуально виглядає оригинальніше. Крім того, глазурована черепиця Koramic на сучасному будівельному ринку представлена ​​в більш широкій колірній палітрі. Вона набагато дорожче звичайної, зате за якістю перевершує два попередніх види. Саме така черепиця здатна прослужити не один рік.