Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Як форма керамічної черепиці впливає на її функціональні можливості

Найпопулярнішою керамічною черепицею в Європі вважається німецьке покриття Koramic - бездоганно зарекомендувавший себе бренд. Кращим доказом цього факту є, ​​те, що саме ця черепиця використовується при реставраційних роботах будівель, що відносяться до світового історико-культурного надбання (наприклад, конгрес-центр в Манхайн, Німеччина або знаменита церква Св.Іглесіо в Толедо, Іспанія).

Фахівців вражаютьне стільки чудові техніко-експлуатаційні якості черепиці, скільки її широкі можливості у сфері дизайну дахів, чому сприяє різноманіття її профілів, форм, фактур і кольорів.

Koramic - керамічна черепиця, яку самі виробники охрестили « Клондайком можливостей» і сьогодні на ринку розрізняють хвильові , високі і плоскі профілі , що дозволяють створювати найрізноманітніші форми покриття даху. Так , наприклад, колекція Tradi 15 представляє собою подвійну жолобчасту плитку, незамінна для створення покрівель в історичному стилі, черепицю Tradi 12 відрізняє відносно великий розмір і подвійний жолоб, лінія L15 відрізняється більш довгою, але менш широкою формою, що надає їй особливу рельєфність . Для обробки куполоподібних поверхонь фахівці рекомендують використовувати форматну плитку ALEGRA 8, а для оформлення веж - черепицю з заокругленим краєм під назвою « Бобровий хвіст». Ефектний і витончений вигин у вигляді хвилі додає поверхні даху черепиця модельного ряду Cavus 14, профіль якої має характерний м'який спуск і різкий підйом, шанувальникам класики і лаконічного стилю сподобається черепиця Alegra 10, а тим, хто любить сучасний дизайн - черепиця плоскої форми Cosmo 15.

Завдяки такому різноманіттю форм і механізмів кріплення (замкові, пазові і т.д.) черепиця Koramic може застосовуватися на дахах будь-якої конфігурації, починаючи від простих односхилих і двосхилих покрівель, закінчуючи складними спорудами з вежами і еркерами, також вона незамінна при оформленні конусоподібних і куполоподібних дахів.

На одному об'єкті можна використовувати кілька видів черепиці Koramic (наприклад , фронтонна і задня частина даху покриті великої плиткою в старонімецькому стилі, а бічні скати - великоформатної гладкою великоформатної черепицею) . Така комбінаторність дозволяє розширити дизайнерські можливості плитки, як і багатогранне колірне рішення, що включає більше 30 відтінків, і різноманітне фактурне покриття черепиці з різних модельних ліній.

Тому , кращим способом додати своєму будинку аристократичність і типово європейську респектабельність, підкреслити своє фінансове становище й повагу до традицій допоможе м'яка черепиця Koramic, неповторну стилістику якої легко впізнати з першого погляду.