Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Висока соціальна відповідальність

Промислова європейська група КМЕ прославила себе виробництвом продукції з міді. Сьогодні її підприємства зайняли всі вигідні ліквідні торгові майданчики в світі. На даний момент група успішно просуває вироби в країни , які входять в СНД , у тому числі і в Україну. Її опорними пунктами стали великі міста. Клієнтам пропонується покрівельна мідь найвищої якості.

Сьогодні багато компаній для обробки фасадів використовують продукцію КМЕ . Це той матеріал , з якого талановитому дизайнеру можна створити унікальне за своїм сюжетом зовнішнє оформлення об'єкта. Особливо цінуються у користувачів в Україні продукти TECU ® . Це дуже довговічний матеріал , експлуатація якого можлива протягом ста років у не самих комфортних атмосферних умовах. Пластини з міді та мідних сплавів дають архітекторам великий простір для творчої фантазії в оформленні екстер'єрів будинків. Матеріали здаються живими, привізна мідна покрівля і " КМЕ " мідь продається за цінами, які повністю відповідають якості товару, що купується.

Даний період будівництва на Україні проходить під реабілітацією традиційного національного архітектурного стилю. Знову повертається мода на шатрові і ламані дахи. І оформлювальний Ренесанс цілком виправданий не тільки з точки зору естетики об'єкта , а так само з прагматики його використання. Під складним дахом, для якого в якості основного матеріалу використовується листова мідь , можна спорудити додаткове житло. У таких мансардах дуже комфортно жити , оскільки мідь у своїй структурі містить елементи, що благотвірно впливають на загальний психічний і фізичний стан організму людини.

Дванадцять потужних заводів, розташованих в Європі, день і ніч виробляють продукцію з міді і її сплавів. Одне аналогічне підприємство успішно функціонує в Китайській Народній Республіці . Купуючи продукцію групи КМЕ сьогодні , клієнти будують своє впевнене майбутнє.