Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Мансардні вікна Velux. Використання вікон в поєднанні з керамічною черепицею і міддю.

На сьогоднішній день мансардні вікна Velux стали  важливим елементом інтер'єру приміщення, відкриваючи широкі можливості в розвитку дизайнерської творчості . Велика розмаїтість форм і моделей дозволяє створювати різні композиції і втілювати в реальність самі сміливі мрії оформлення інтер'єру приміщення. Отже, користь від установки мансардних вікон значно перевищує суму коштів, витрачених на їх купівлю та встановлення. Дані вікна найчастіше встановлюються при повній реконструкції старих покрівель, а також і при будівництві нових будинків, торгових приміщень і офісів.

Мансардні вікна ідеально підходять у випадках, коли в якості покриття для покрівлі використовується керамічна черепиця. Таке поєднання ідеально підходить для створення ексклюзивних рішень в облаштуванні дизайну інтер'єру. Основним функціональним призначенням даного виду вікон є висвітлення мансардних приміщень, що значною мірою допомагає скоротити застосування в них додаткових освітлювальних приладів. Наступною важливою складовою установки мансардних вікон є провітрювання приміщення і доступ в нього свіжого повітря.

Окрім керамічної черепиці мансардні вікна ідеально підходять у випадку, коли покриттям є мідна покрівля. Таке поєднання дозволяє створити ідеальний зовнішній вигляд покрівлі з наявністю великої кількості функціональних можливостей вікон. Установка вікон дозволить скоротити витрати на електроенергію, а також відкрити привабливий зовнішній вигляд на зоряне небо в нічний час, безпосередньо з власної спальні.

Ідеальний захист від різного роду зовнішніх впливів і проникнення в приміщення зовнішніх істотних опадів дозволяє використовувати мансардні вікна в різних кліматичних зонах. Крім цього їх використання дозволить істотно знизити вагу даху, що полегшить навантаження на несучі конструкції будівлі. Мансардні вікна дозволяють значною мірою підкреслити красу і привабливість покрівельного покриття, і стати її невід'ємним елементом.