Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Керамічні блоки Porotherm (Поротерм). Етапи створення будинку.

 

1.  Як влаштувати перший поверх будівлі з підвалом?

    Надійна гідроізоляція – одне з найважливіших питань в будівництві будинку  з підвалом. Для того, щоб горизонтальна гідроізоляція підлоги в підвалі перешкоджала капілярному підсосу вологи в систему кладки із блоків Porotherm (Поро терм) необхідно продовжити її до зовнішнього краю стрічкового фундаменту.  Вертикальна ізоляція стін підвалу здійснюється таким чином, щоб ізолюючий матеріал заходив на стрічковий фундамент. Стіни підвалу, які знаходяться нижче рівня ґрунту виконуються з керамічного блоку Porotherm 44 P+W.  Для додаткового захисту гідроізоляції від земляного насипу використовується поліетиленова мембрана.  На етапі зведення будинку вище рівня ґрунту приймається рішення буде стіна одношаровою чи багатошаровою.

2. Як влаштувати перший поверх будинку без підвалу?

    В будівлі без підвалу стрічковий фундамент  повинен розташовуватись на глибині нижче зони промерзання ґрунту, що для України становить 80 см.  В даному випадку горизонтальна гідроізоляція підлоги з’єднується з вертикальною ізоляцією стін, забезпечуючи при цьому найкращі характеристики.

  перший поверх без підвалу  Горизонтальна гідроізоляція повинна розташовуватися вище рівня розбризкування дощової води (не менше 30 см вище рівня землі), щоб захистити стіни від капілярного підсосу води. Для захисту підлоги від промерзання використовується вертикальна теплоізоляція, що сягає 1 метра нижче рівня підлоги, і горизонтальною, що розташовується по всій поверхні .

3. Які бувають типи стін?

    Керамічні блоки Поротерм  дозволяють зводити як одношарові так і багатошарові стіни.  На сьогоднішній день  одношарову стіну, яка не потребуватиме додаткової теплоізоляції  можна побудувати з Поротерм 50 або Porotherm 44, оскільки відповідають усім значенням опору теплопередачі огороджувальних конструкцій в Україні. Застосування в проекті одношарової чи багатошарової конструкції визначає переваги тої  чи іншої системи за кількома критеріями. (Таблиця)

    В будівельній практиці часто використовують  стіни без утеплення, яка крім шару з керамічних блоків Porotherm, має шар з клінкерної цегли Terca.  Між цими шарами необхідний вентиляційний зазор, що не дозволяє утворюватись конденсату. Така конструкція стіни в теплотехнічному відношенні веде себе як  одношарова стіна, забезпечуючи при цьому практично вічний фасад.

    В будь-якій температурній зоні України використовується двошарова стіна з керамічного блоку Porotherm 38 P+W, Porotherm 30 P+W i Porotherm 25 P+W, при чому термоізоляційні характеристики регулюються за допомогою товщини утеплювача. Більш складна конструкція і іі вища вартість в порівнянні з одношаровою стіною  виправдовується за рахунок меншої товщини, при збереженні високих термоізоляційних характеристик.

    У випадку, коли фасад будинку обробляється клінкерною цеглою і  для  зменшення ширини стрічкового фундаменту  використовується трьохшарова конструкція, що складається з Поротерм 25 і  Поротерм 30, термоізоляційного матеріалу і клінкерної цегли. Для запобігання виникнення конденсату на стіні між утеплювачем і цеглою Terca необхідно зробити зазор в 4см.

4. Як влаштувати перекриття і перемички в будинку?

   монтаж перекриття і даху Кладка великоформатної цегли  Поротерм  між отворами (дверні, віконні) починається  з цілого блоку або з половинчастого, поперемінно чергуючи їх через ряд. Монтаж перемички відбувається над отвором із заходом на блок мінімум 12 см, для якої також потрібно передбачити утеплення відповідним термоізолюючим матеріалом.

    В будинках з  блоку Поротерм перекриття може бути як монолітне так і збірне.  При цьому в будь-якому випадку потрібен армопояс шириною не менше 200мм. У випадку збірних плит їх потрібно опирати на армопояс з шириною опирання плити не менше 125мм. По периметру відкриті ділянки бетону потрібно закрити блоком для перегородок Porotherm 11,5 P+W або Porotherm 8 P+W, попередньо вільний простір заповнити термоізолюючим матеріалом.

5. Як з’єднання стіни будинку з дахом?

    У будинках, де передбачено мансардний поверх і так щоб скоси даху не зменшували житловий простір необхідно зробити підмурівку з блоку Porotherm 44 на висоту попередньо випущених анкерів.  Для того, щоб надійно захистити анкера від розпирань, що викликані додатковими зусиллями в кроквяній системі виконується додатковий залізобетонний пояс під мауерлат. Його також слід додатково утеплити. Термоізоляція залізобетонного поясу  в обов’зковому порядку з’єднується з ізоляційним матеріалом ската даху.  

6. Як влаштувати кути зовнішніх стін?

    Для того, щоб виключити різання блоків, яке займає значну кількість часу використовуються добірні половинчасті  блоки. В Поротерм  44 для перев’язки зовнішніх кутів використовується кутовий (з кишенею для розчину) і блок половинка. Для керамічного блоку  Поротерм 38 також передбачено блок половинка, але він призначений тільки для прев’язки віконних і дверних отворів.

7. Як з’єднати зовнішні стіни  із внутрішніми?

    Оскільки перегородки з  Porotherm 25 не володіють надто хорошими теплоізолюючими властивостями, то в місцях різання Поротерм  44 (зовнішня стіна), щоб не допустити мостиків холоду  необхідні вкладиші з пінопласту. Для внутрішніх перегородок з Porotherm 11,5 або  Porotherm 8 передбачено армувальні пластини, що закладаються  в кожному другому ряду і кріпляться дюбелями до несучої стіни.

8. Як змонтувати радіальні стіни з керамічного блоку Поротерм?

 радіальні стіни   На від відміну від іншої великоформатної цегли з блоків Поротерм (Porotherm) можна зводити арочні стіни. Різниця між кладкою радіальних стін і звичайних полягає в тому, що вертикальні шви в першому випадку заповнюються розчином. Кладка блоку відбувається так, щоб із внутрішньої сторони   блок змикався, а із зовнішньої сторони  вертикальний шов мав розходження не більше 20мм. З цієї умови випливає, що арочна стіна з Porotherm 44 R  може бути виконана з радіусом внутрішньої сторони не менше 4.1м, а з  Porotherm 44 ½ P+W радіус становить 2.75м.

9. Як різати великоформатну цеглу? Способи кріплення вантажів на стінах з пустотілих матеріалів.

    При зведені будинку з великоформатної цегли компанії  Wienerberger навіть за наявності добірних елементів виникає потреба в різці блоку. Відбувається цей процес за допомогою ручної пили «Алігатор», дискової  пили або звичайною болгаркою з подальшим допилюванням ручною пилою з алмазною напайкою полотна. Для того, щоб зменшити кількість пилу під час роботи рекомендується зволожити блок. В готовій стіні також просто зробити отвори для коробок на електричні розетки  і  труби для опалення чи водопостачання. Свердління отворів варто виконувати за допомогою безударних  інструментів.

   Монтаж конструкцій  (навісні меблі) на стіну здійснюється за допомогою універсальних дюбелів довжиною  80-100мм , а для великих навантажень (спортивний інвентар)  хімічні анкера.