Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Як обрати покрівлю на дах?

    Якщо Ви заклали фундамент власного будинку, то власне час задуматись і обрати матеріали для покрівлі. Основними пріоритетами, на які вартує звернути увагу, є якість матеріалів, їх надійність, термін служби, вартість обслуговування під час майбутнього використання, комфорт при користуванні та зовнішній вигляд, про який теж не слід забувати.  Адже таку справу як будівництво власного житла, ми робимо переважно раз за життя та прагнемо облаштувати родинне «гніздо»  для себе та своїх близьких.

    Сучасні матеріали для покрівлі, як і загалом усі матеріали для будівництва, мають надзвичайно широкий асортимент, як по якості, так і по ціні. Зазвичай ці два фактори ми порівнюємо при здійсненні вибору кінцевого покрівельного матеріалу. Проте варто звернути увагу на один нюанс, який є визначальним при купівлі матеріалів на дах – це кінцева вартість покрівлі. Що це означає?

    Це означає, що при розрахунку вартості покрівлі обов’язково слід враховувати термін служби того, чи іншого покрівельного матеріалу. Тому дешевий матеріал на етапі купівлі (профнастил, бітумна черепиця, металочерепиця), в кінцевому результаті виходить дорожчим ніж, на перший погляд, дорога керамічна натуральна черепиця чи покрівельна мідь на дах.

    Отже, з врахуванням лише гарантійного терміну служби, який для прикладу у метало черепиці 10 років, а в керамічної черепиці 30 років, вартість керамічної покрівлі становитиме на 20% дешевше у порівнянні з металочерепицею (не беручи вже до уваги нормальний термін служби керамічної черепиці, який сягає понад 100 років).

    Таким чином Ви отримуєте не лише дешевшу покрівлю по фінансах, а й кращий, надійний та якісний дах над головою. І на додачу надзвичайний зовнішній вигляд та шляхетний дизайн.

    Саме тому, будьте розумними при прийнятті важливих рішень в житті!