Хочемо з радістю повідомити вас, що з Нового року
ми оновимо наш сайт.Він стане більш зручним та
сучасним, а також на ньому будуть представлені всі
товарні позиції, які ми вже продаємо, але які відсутні
на цьому сайті.Щоб дізнатися інформацію про товари, ви можете
зробити на вибір 2 дії:

1. Закрити це вікно і розпочати подорож по
старому сайту

2. Або зателефонувати до нашого консультанта
за номером 067-674-7032

Курс € 33.28 - 2018-10-18 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Спростовуємо міфи про недоліки керамічної черепиці

Як відомо, керамічна черепиця є найдовговічнішим та найпопулярнішим покрівельним матеріалом у світі. З давніх часів черепиця була і залишається кращим матеріалом для покрівлі. Матеріал, випробуваний століттями, сьогодні пропонується і українським покупцям.

Широкий асортимент керамічної черепиці з семи німецьких заводів на ринку України представляє компанія Комплекс Дах, яка є офіційним представництвом виробника - компанії Wienerberger в одному із п'яти їх брендів, такому як керамічна черепиця Koramic. Кераміна черепиця Koramic має десятки різноманітних кольорів і моделей, що робить покрівлю естетично привабливою. Компанія Комплекс Дах імпортує широкий спектр керамічної черепиці високої якості, з усіма необхідними комплектуючими аксесуарами. Головна перевага нашої компанії в тому, що ми пропонуємо якісний продукт - справжню покрівельну черепицю, навіть більше того - цілу покрівельну систему на основі керамічної  черепиці Koramic

Однак, незважаючи на це, побутує безліч думок про, так звані, недоліки керамічної черепиці. На прикладі керамічної черепиці Koramic ми можемо спростувати будь-які міфи.

Міф 1:  керамічна черепиця має надмірну вагу.

Парадоксально, але велика вага черепиці є її перевагою. Тому що, велика вага – це, по-перше, менше шуму. Завдяки тому, що керамічні дахи важкі, вони володіють прекрасними властивостями шумоізоляції.

По-друге – це теплоізоляція. Масивні дахи з черепиці мають ще одну важливу особливість – вони накопичують тепло.Це дозволяє в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами, наприклад металевими покрівлями, влітку захиститигорище від перегріву, а взимку від холоду.

По-третє, велика вага – це безпека. Масивний дах витримує сильні пориви вітру та шторму.

Всупереч поширеній думці, керамічне покриття не вимагає істотних специфічних зміцнень дерев’яної конструкції даху. Запроектована конструкція даху повинна мати крокви такого перетину, щоб помістити між ними відповідної товщини шар теплоізоляційного матеріалу (15-25 см). А це значить, що поперечний переріз крокв, залежить не лише від ваги керамічногопокриття.Варто пам’ятати, що найбільш некорисними навантаженнями на дах, є змінні навантаження, що виникають при дії вітру та снігу, а не постійні навантаження (власна вага крокв та дахового покриття). 

Міф 2: покрівля з черепиці повинна мати крутий схил (більше 30°) для стоку води.

Модельний ряд керамічної черепиці Koramic налічує черепицю з подвійними та щільними замками, що за технічними рекомендаціями дозволяє монтувати дах при куті нахилу від 22° а за умови додаткового нижнього шару гідроізоляції та правильного монтажу навіть від 10°.

Міф 3: керамічна черепиця є пористою та поглинає вологу, що призводить до руйнування.

Чим вища пористість черепиці, тим нижчі її якісні характеристики. Високе водопоглинання, як відомо, знижує морозостійкість черепиці (здатність в насиченому водою стані витримувати необхідне число циклів поперемінного заморожування і відтавання). Завдяки високоякісній глині та сучасному процесу виробництва, черепицяKoramicздатна витримати понад 150 циклів замороження та розмороження, що відповідає стандарту Європейського союзу (EN1304).

Міф 4: керамічна черепиця легко б’ється.

Насправді міцність керамічної конструкції є набагато більшою за міцність будь-якого іншого покриття, а при руйнуванні  внаслідок сильного граду чи іншого механічного пошкодження можна без будь-яких проблем замінити окремі черепички, що є набагато простішим ніж заміна одного листа металочерепиці, до прикладу.

Міф 5: керамічна черепиця надто дорога.

Цей міф дуже легко спростувати обчисливши для себе вартість одного дня служби керамічного даху у порівнянні з дешевшим покрівельним матеріалом, наприклад металочерепицею. Врахувавши середньоринкові ціни та термін служби даху з кераміки (понад 100 років) та металочерепиці (близько 20 років), можемо порахувати у скільки обійдеться дах наприклад у 250 кв.м. Цифри говорять самі за себе: один день керамічного покриття «вартує» приблизно 2 гривні, та на противагу 4 гривні за покриття з металочерепиці.  Не варто забувати також про експлуатаційні витрати, які для керамічного даху є мінімальними, а для металочерепиці є досить значними в загальній вартості (наприклад підтяжка шурупів та заміна гумок кожні 5 років).  Отож, при виборі покрівлі для свого будинку не забувайте відому приказку «Скупий платить двічі» 

Всі компоненти покрівельної системи від компанії Комплекс Дах гарантують надійність, довговічність і красу даху Вашого будинку! Керамічна черепиця Koramic  проста в застосуванні, її просто знайти і легко замовити. Ми робимо все для того, щоб будь-яка інформація і будь-який процес були зрозумілі кожному, хто прагне зробити свій будинок найкращим!