Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Керамічні блоки Porotherm, в чому їх вигода?

Керамічні порожнисті блоки  Porotherm, виготовлені компанією Wienerberger, є ефективним та оптимальним сучасним будівельним матеріалом для будівництва житла. Особливо, якщо ми говоримо про зведення стін, що не потребують утеплення.

Керамічні блоки Porotherm виготовляються з глини високої якості та поєднують у собі характеристики керамічної цегли і високі технологічні показники.

За допомогою таких порожнистих блоків легко та зручно зводити стіни, крім цього спеціальна технологія кладки (паз в гребінь) дозволяє використовувати втричі менше розчину і скорочує час зведення конструкції. Що загалом суттєво зменшує загальні витрати та робить керамічні блоки економічним матеріалом.

Не менш важливою характеристикою, яка веде до подальшої економії та загальної вигоди – це теплоізоляційні властивості блоків.  Не даремно, керамічні блоки Porotherm називають «теплою» керамікою, це пов’язано з формою і будовою самого блоку. Він містить велику кількість порожнистих щілин, які розміщені надзвичайно раціонально, так що при проведені перерізу перпендикулярно до площини стіни, то ми бачимо чітке чергування керамічних стінок та повітряних щілин. Таким чином, повітря в порожнинах стає теплоізолятором. Проте, це ще не всі секрети теплоізоляційних властивостей блоків Porotherm.

Навіть при наявності великої кількості порожнин, тепло може втікати через сам матеріал – кераміку. Для зменшення коефіцієнту теплопровідності, компанія-виробник, застосовує ще одну цікаву технологію «поризації» самої кераміки. При виробництві блоків, на етапі переробки, в глиняну масу додають дрібну дерев’яну стружку, яка під час випалення блоків у печі, згорає і залишає після себе дрібні пори. Завдяки такій структурі коефіцієнт теплопровідності блоків для зовнішніх стін дорівнює 0,13 Вт/мК. Для досягнення такого ж високого показника теплоізоляції, до прикладу із повнотілої цегли, товщина стіни повинна становити приблизно 2,2 м.

Отже, підсумувавши все вищесказане з впевненістю можна говорити про вигоду керамічних блоків Porotherm, їх ефективність, економічність, простоту використання, довговічність та міцність. До речі, міцність на стиcк блоків Porotherm не менше 10 МПа (марка міцності М100), при такій міцності руйнівне навантаження на один блок Porotherm повинно бути більшим ніж 95т.