Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

7 причин обрати керамічну черепицю Koramic

Чи Ви коли-небудь замислювались, чому саме керамічна черепиця є такою популярною у світі вже впродовж стількох століть? Зрештою, вона не є дешевим покрівельним матеріалом і при цьому керамікою накриваються тисячі метрів похилих дахів кожного року. Що ж саме так приваблює людей в керамічній черепиці?

         7 причин обрати керамічну черепицю Koramic:

Причина 1 - Класична краса
За красивий дах варто заплатити достойну ціну.Керамічна черепиця може перетворити найбанальніший будинок на шляхетний маєток. Для цього необхідно ретельно підібрати модель та відтінок керамічного покриття. Добре зроблений дах, буде довгі роки тішити Вам око і додавати будівлі благородного характеру.

Причина 2 - Багатий дизайн
Серед жодних інших покрівельних матеріалів не існує такої можливості вибору асортименту та кольорової гами. Широкий вибір, надає можливість задовольнити найвимогливіші побажання споживачів. Вибрати можна як черепицю з хвилькою, так і плоску, просту чи з тисненням, сучасні моделі чи такі, чиї прототипи відомі ще з середньовіччя. І кожній з цих моделей притаманна своя, широка кольорова гама.
Ті, хто полюбляє традиційні речі, ймовірно вибере для себе натуральну черепицю в характерному червоно-цеглястому кольорі. Інші, можуть обрати навіть синій або жовтий з глазурованою поверхнею.
Але кольори та моделі,це ще не все. Враховуючи функціональність покрівлі, виробник пропонує сформовану покрівельну систему - цілий ряд додаткових дахівок, а саме коньки, половинчатічерепиці, крайні праві/ліві, вентиляційні черепиці, комплекти коминів вентиляційних.

Причина 3 - Стійкість до атмосферних впливів
Керамічна черепиця здатна витримувати погодні умови різного роду. Вона прекрасно переносить середземноморське сонце, оскільки не боїться ультрафіолетових променів. А також добре витримує скандинавський холод, адже без втрати форми і властивостей витримує замороження та розмороження 150 разів!

Причина 4 - Виняткова міцність
Керамічна черепиця є інвестицією на довгі роки. Можливо це прозвучить дивно, але частіше будинки стають вже непридатними і потребують капітального ремонту, аніж знищується керамічне покриття.
Варто лише глянути на пам’яткиархітектури, замки, старовинні маєтки та церкви, на котрих можна зауважити стару черепицю, що знаходиться поряд із новою черепицею, що була використана для реконструкції.

Причина 5 - Велика вага    
Завдячуючи великій вазі, керамічне покриття є стійким до сильних поривів вітру та ураганів. Важке покриття, також забезпечує шумоізоляцію. Маючи над головою дах із керамічної черепиці, можна спокійно спати і знати, що ані дощ, ані падаючі соснові шишки, ані птахи, не потурбують вашого відпочинку. Ще однією особливістю, яка притаманна черепиці це теплоізоляція. Влітку вона захищає горище від перегріву, а взимку – від холоду.
Проте багато хто, позиціонує важку вагу як недолік черепиці, оскільки для важкого покриття потрібно більш міцнішу дерев’януконструкцію даху. Так, але проектована конструкція даху, так чи інакше повинна мати дерев’янікрокви такого перерізу, щоб між ними вмістився шар теплоізоляційного матеріалу відповідної товщини.  Тому так чи інакше, вони повинні бути відповідного перерізу, і коли клієнт в ході будівництва зменшує переріз елементів – економлячи на цьому, то в кінцевому результаті виникають додаткові проблеми з утепленням.

Причина 6 - Гнучкість   
Завдяки своїм невеликим розмірам керамічна черепиця підходить для різних архітектурних форм дахів. З керамічної черепиці легко викладаються напівкруглі башти, округлі гребені і ліхтарі у формі “волового ока”. Керамічною черепицею можна накривати дахи з кутами нахилу площини від 16°до 45°, а при додатковій ізоляції рубероїдом, мінімальний кут нахилу може становити 10°.

Причина 7 - Простота обслуговування
Керамічна черепиця не потребує додаткового обслуговування, її не потрібно часто очищати, чи підфарбовувати. А при використанні ангобованої черепиці, можна не хвилюватись про мох чи лишайник, що іноді може з’являтись в тінистих ділянках даху.