Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Керамічна черепиця Koramic - надійна броня Вашого даху!

Дах – це особлива частина будинку, яка приймає на себе найбільшу кількість зовнішніх впливів, таких як звук,ультрафіолетове випромінювання, опади (сніг, дощ, град), перепади температур, вітрове навантаження, водяна пара (залежно від перепадів температури і сезону під дахом може виникати конденсат). Проте крім звиклих для нас зовнішніх впливів варто пам’ятати, що дах є певним бар’єром між зовнішнім та внутрішнім кліматом, і відповідно з внутрішнього боку теж є вплив, а саме: звук, тиск повітря, температура та водяна пара – конденсат.

Тому важливим моментом є сировина, а отже глина, з якої виготовляється черепиця, вона повинна відповідати вимогам відповідного клімату.

Для України і Німеччини – кліматичні зони одинакові, тому нам слід брати до уваги норми DIN EN 1304. Оскільки для країн півдня (Італія, Іспанія, південь Франції) вимоги є дещо нижчими, з урахуванням їх субтропічного клімату та відсутності сильних морозів зимою.

Норми DIN EN 1304 детально описують вимоги, щодо керамічної черепиці, проте більшість провідних виробників таких як Koramic додатково проводять свої випробування, що є більш жорсткими. Структура і форма матеріалу  в період  таких процедур не повинні змінюватись під дією різноманітних факторів таких як: різка зміна температурного режиму, занурення у воду, збільшення навантаження .

Однією з найважливіших характеристик покрівельного матеріалу відмінної якості є морозостійкість.  Згідно європейської норми DIN EN 539-2 це випробування відбувається протягом 150 циклів заморожування /відтавання з періодом близько 3 години. Модельний ряд керамічної черепиці ТМ Koramic відповідає усім вимогам, що підтверджено відповідними протоколами.

Водонепроникність: складається із дослідів на гідроізоляцію згідно DIN EN 539-1, що міститьтест на допуск поглинання води  0,5см³/см² в день.

Міцність на вигин відповідно до DIN EN 538 плоскі черепиці, повинні витримувати без деформації 600 Н (ньютон),  плоскі черепиці - 900 Н, Монах/Монашка - 1000 Н. Всі інші моделі черепиць – 1200Н.

Геометричні властивості: для визначення  характеристик відповідно до DIN EN 1024, для певних форм, моделей та їх фізичних розмірів, існують різні значення допуску, але всередньому це +/- 2%.

Норма DIN EN 1304 передбачає, що понад  50% усієї продукції має містити відомості такі як: виробник, дата і місце виробництва. Також повинна надаватись додаткова інформація про тип покриття, наявність  отворів.

Крім цього, керамічна черепиця являється матеріалом, що не піддається горінню, перешкоджаючи при цьому поширенню пожеж. Ця  позитивна характеристика особливо цінилась в середньовічній Європі, коли вогонь знищував цілі міста. Випалюється глиняна заготовка при температурі понад  10000С, що забезпечує  при цьому міцну й довговічну структуру готового виробу. Недаремно чимало керамічних покрівель дійшли до наших днів крізь століття.