Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Елементи безпеки даху

Для захисту від лавиноподібних сходжень снігу з покрівлі даху використовуються снігозатримувачі.  Вони бувають різного формату та в переважній більшості зустрічаються у вигляді драбинок чи звичайного дерев’яного бруса. Ці засоби опираються на спеціальні гак, що слугує надійним кріпленням.

В залежності від того чи іншого регіону  нормами передбачено різні снігові навантаження. Наприклад  для України цей показник становить від 76кг/м2 до 172кг/м2. Не менш важливим фактором для визначення типу снігозатримувачів являється кут нахилу даху. На покрівлях з пологим нахилом сніг постійно накопичується, що в майбутньому може привести до несподіваних сходжень. Це явище зазвичай трапляється під час короткотермінового потепління, оскільки зв'язок між покрівельним матеріалом і сніговим покривом руйнується. В наслідок чого, часто пошкоджується водостічна система чи інші дахові комунікації.

В переважній більшості, замовники окрім функціональних характеристики снігозатримуючих засобів, особливу увагу звертають на їх зовнішній вигляд. Вони мають вписатись не тільки в покрівлю, а й загальну архітектуру будівлі. На даний момент пропозиція включає моделі у вигляді драбинок виготовлених з металу. В основному це високоякісна сталь покрита великою кількістю цинку з додатковим полімерним покриттям. Більш дорогим варіантом є засоби виготовлені з кольорових металів, алюмінію або міді. Для будинків з великою кількістю дерев’яних елементів  передбачено спеціальні снігозатримувачі у вигляді бревна. Щоб закріпити їх на даху використовують спеціальні металеві  гаки відповідної міцності, довжини і діаметру.

Використання снігозатримуючих засобів  - це поєднання  практичності й краси, що вбереже від несподіванок, які підносить нам природа в зимовий період часу. Довіртесь компанії Комплекс Дах і ми підберемо оптимальний варіант для Вас.