Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Дахові рішення за допомогою мансардних вікон Velux

В XVII століття  французький архітектор Жиль Ордуен Мансар запропонував використовувати горище  в якості житла. Таке рішення дозволило значно зменшити вартість будинку, оскільки ефективність використання внутрішніх приміщень значно зросла. Одним з недоліків такого будівництва була недостатня кількість природнього світла, що створювало некомфортні умови для постійного проживання. Цю проблему вдалось вирішити за допомогою мансардних вікон.

Компанія Velux була заснована в далекому 1941 році, за цей період вона стала світовим лідером у сфері дахових вікон. Широкий асортимент, що налічує 25 моделей дозволяє вирішувати найскладніші архітектурні рішення. Додатково було розроблено спеціальні аксесуари, які дають можливість дистанційного управління, а також ряд сонцезахисних елементів.

В основному дахи будинків в європейських містах покриті керамічною черепицею.  Для того, щоб поєднати покрівельний матеріал з даховим вікном слід використати спеціальний комір. Він забезпечує надійну гідроізоляцію та довговічність, оскільки виготовлений з алюмінію. Також додатково передбачено комплекти для монтажу, що дають можливість поєднувати різну кількість вікон.

vel3Останнє десятиліття характеризується економією енергоресурсів. Компанія Velux не лишилась осторонь цієї проблеми і пропонує своїм клієнтам енергозберігаючі склопакети  з термічним опором  R=2 м2К/Вт. Додатково  поверхню зовнішнього скла ламінують, що в свою чергу захищає меблі від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Для людей, що люблять тишину передбачено спеціальний звукоізоляційний склопакет, який на 7дБ зменшує шум дощу. Однією з особливостей зовнішнього скла є його висока міцність, яка характеризується класом захисту Р5А. На зразок розміром 900х1100мм кидають стальний шар діаметром 10см і вагою 4,11кг.  Випробування вважається пройденим, якщо засклення не було пробите.

Для будинків з сучасною архітектурою розроблені карнизні вікна, що вдало поєднуються з даховими завдяки спеціальним окладам.  Таке рішення дозволяє зробити з мансардного поверху повноцінне жиле приміщення, в якому приємно перебувати на протязі цілого дня. Додатковим плюсом вікон  Velux є вентиляційний отвір, що поєднаний з ручкою відкривання і за годину здатний пропустити до 39м3 свіжого повітря.

Сировиною для віконної рами служить північна сосна, що має високу щільність. Три шари лаку забезпечують не тільки блиск, а стійкість до різного роду пошкоджень. Для вологих приміщень передбачено поліуретановий корпус , що захищає деревину від надмірної вологи.

Комплекс  новітніх  та надійних заходів робить мансардні вікна Velux найкращим рішенням для облаштування  горішнього поверху.