Курс € 33.93 - 2018-09-19 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Мідна покрівля КМЕ Tecu

Мідна покрівля додає вишуканості будь-якому будинку. Завдяки своїм властивостям вона практично не підвладна часу і забезпечує довговічність і рентабельність зовнішнього покриття.

 Мідь як матеріал відомий людині на протязі тисячоліть.  Європейський концерн КМЕ, що почав свою діяльність в 1886 році виготовляє продукцію  найвищої якості. Випускає компанія покрівельну мідь  під брендом Tecu марки Cu-DHP у вигляді рулонів і листів різних розмірів.

Завдяки своїй пластичності й технічним характеристикам цей матеріал простий в роботі, хоча вимагає високої кваліфікації покрівельників.   Великої популярності  покрівельна мідь отримала серед архітекторів, які часто в своїх проектах застосовують складні форми. Криволінійні дахи та купола з легкістю обробляються за допомогою цього матеріалу.  

Основними  перевагами міді являються простота монтажу, а також можливість повторного використання після переробки. Все це робить її прекрасним матеріалом  для облаштування покрівель і фасадів. В першу чергу  мідь використовується на об’єктах з  довгим терміном експлуатації.  Коли цей період  закінчується мідь відправляється на переробку і 80% від загального об’єму можна повторно використати.

Кожний покрівельний матеріал має мінімальний кут нахилу при якому його можна використовувати. Покрівля з міді може монтуватись, починаючи з кута даху 30, за умови використання подвійного стоячого фальцу.  Для забезпечення правильної вентиляції під покрівельного шару потрібно дотримуватись певних вимог. Якщо кут нахилу даху становить  понад 50, то висота вентиляційного прошарку становить не менше 2см. При величині менше  5цей показник потрібно збільшити до 5см.

Часто буває, що покрівлю з металу зводять без вентиляції. Функціювання невентильованої  металевої  покрівлі  залежить від певних умов. При монтажі потрібно уникнути попадання водяної пари в теплоізоляційний матеріал. Також покрівельна мідь Tecu здатна протидіяти незначній кількості вологи  з конструктивних елементів. Для простоти і безпеки не вентильованих конструкцій із металу варто використовувати: мінеральну вату, твердий пінопласт чи піностікло, які призначені саме для таких робіт.

patina123Монтаж фальцевої покрівлі  проводиться за допомогою рулонів і листів Tecu товщини 0.55 і 0.6мм на суцільний дощатий настил товщиною 30мм. В залежності від періоду температурне розширення може сягати 1.7мм/м. Варто прийняти ряд конструктивних заходів для амортизації цих явищ. Максимальна довжина листа міді може становити не більше 10м, так як  температурне розширення можна компенсувати  тільки  до цієї довжини за допомого спеціальних рухомих клямерів. Для листів величиною до 3м  не потрібно використовувати ці елементи.

Мідна покрівля  - це елемент даху, що прослужить не одне століття та забезпечить неперевершений зовнішній вигляд на протязі цього періоду часу. На першому етапі мідь має приємний золотисто-рожевий колір, проте на протязі року під дією атмосферних явищ  набуває темно-коричневого кольору. Завдяки природньому процесу вивітрювання через десятиліття  вона покриється шаром патини зеленого кольору, що є завершальним етапом у формуванні мідної покрівлі.