Курс € 33.94 - 2018-09-20 - 09:00

Share on Facebook Share on VKontakte.ru Share on Google+ LinkedIn

Енергозберігаючий будинок нового покоління

Фахівці компанії  Wienerberger  з 2011 р. працювали над вирішенням проблеми енергоефективного будівництва. Вже у 2012 році в м. Звет (Австрія) був продемонстрований перший будинок з позитивним енергетичним балансом. Цей будинок, відповідає  всім вимогам Директиви енергетичної ефективності будівель 2020, яка вимагає від усіх будівель, що будуть збудовані після 2020 року мати позитивний енергетичний баланс. Будинок назвали Е4-2020 відповідно до його характеристик: екологічних, енергозберігаючих, економічних, емоційних.

Основою цього будинку є так звана «теплова оболонка стін»,  оскільки стіни зроблені з високоякісного теплоізоляційного керамічного блоку Porotherm, які наповнені мінеральною   ватою і, в монолітному будівництві,  коефіцієнт теплопровідності може досягати ≤ 0,13 Вт/м2K на зовнішній   стіні.

E4 - Будинок 2020 виробляє більше енергії, ніж може спожити протягом року, що призводить до позитивного балансу як енергії, так і зменшення викидів вуглекислого вазу (CO2). Експерти підрахували,  що 33 600 кг CO2 можуть бути збережені, лише цим одним будинком з 2012 до 2020 року.

foto2e4Енергозберігаючий будинок являє собою будівлю з низьким енергоспоживанням з поновлюваним джерелом енергії. Таким чином, мета даного проекту є не тільки мінімізувати розхід енергії, а такожзробити викиди вуглекислого газу якомога нижчими.Комплексні інтегровані системні рішення можуть оптимально поєднувати і використовувати унікальні властивості  окремих продуктів.

Спеціальна система опалення стін, створює приємний  мікроклімат в приміщенні і призводить до зниження споживання енергії за рахунок зниження потреб нагріву будівлі.

Керамічна черепиця Koramic дозволяє не лише створити привабливий зовнішній вигляд даху, а і, що набагато важливіше, додатково зберігає тепло і дозволяє встановити додаткові джерела електроенергії з фотоелектричних обладнань.

Отже, беручи до уваги все вищесказане, та ґрунтуючись на принципах раціональності та доцільності, компанія Wienerberger прийняла правильне рішення при будівництві енергозберігаючого будинку, при цьому використовувала натуральні матеріали торгових марок Porotherm та Koramic.

Це виважене та продумане до дрібниць рішення, створить беззаперечний комфорт та задоволення.

Такий системний підхід є ключовим у сучасному європейському світі, де існує багато різних вимоги до будівель з боку  користувачів, розробників, а також і з сторони нормативних вимог.